Způsoby, které tě dělají starší

Chcete vypadat mladě, ale stále nevíte jak na to? Připadá Vám, že ostatní ve vašem okolí, to ví, ale vy pořád nemůžete přijít na jejich fígly? 
clanek1
My Vám poradíme a řekneme, jaké děláte přešlapy. Změnit se dá spoustu věcí, tak proč nezačít právě u Vás? První zásadou je dobrý střih a kvalitní materiál oblečení. Oblečení Vám sice dává volnou ruku při outfitech, ale nemusí to být zrovna lichotivé pro Vaši postavu. Například dlouhé kardigany jsou sice příjemné na nošení, ale můžou působit usedle. Mnohem lepší je sako nebo lehká bunda. Další zmínkou je také kombinace moderního stylu a vintage prvků. Ne každému však sluší. To má spojitost s nepřirozeným líčením, kdy v létě si jej sice můžete dovolit více a letos jsou hit výrazné
barvy, ale nesmí se to přehánět. K ženám líčení patří, takže se určitě nebojte, že bychom Vám říkali mýty typu „léto hlásí přirozenost“. Špatně zvolená rtěnka nebo tvářenka Vás mohou dělat mnohem starší, než ve skutečnosti jste. Stejně tak očních stíny, silná vrstva make-upu nebo i několik vrstev černé řasenky.
clanek2
clanek3
Tou nejhlavnější zásadou je dobrý střih a barva vlasů, který ovlivňuje celou Vaši image.

Víte, že vlasy jsou korunou člověka? Zásada je, že čím kratší, tím vypadáte mladší. Neplatí to však u všech. Hravá šedivá barva, která je moderní, ale jen málokomu opravdu sluší a rozhodně přidává na letech. U náctiletých dívek to až tak nevadí, ale u 30letých žen to opravdu může být přešlap.